Categories Diabolique

Siateczkowe body

Bielizna jako odzież wierzchnia: jak nosić siateczkowe body

Czy wahasz się, czy założyć siateczkowe body? Jestem tutaj, aby pozbyć się twoich obaw, dać kilka wskazówek i dokładnie powiedzieć, jak możesz nosić siateczkowe body!

Body są modne już od dłuższego czasu i nie znikną w najbliższym czasie! Sama nosiłam wiele body, w tym z głębokim dekoltem w szpic , a także z siateczki, oba od Diabolique. Dziś zaprezentuję kilka koronkowych body marki Diabolique, które można nosić.

Jest tak wiele wspaniałych rzeczy w dopasowanych body, takich jak brak konieczności noszenia stanika i brak martwienia się, że twoje ubrania są rozchylone. Ale ze względu na przezroczysty charakter body, musisz wybrać odpowiedni, który odpowiada Twoim potrzebom.

Najłatwiejszą i najlepszą opcją jest założenie koronkowego body, które już zakrywa Twoje wrażliwe części. Posiadanie wyściółki miseczek oznacza również dodatkową warstwę, która zapobiega niewygodnemu wystawaniu brodawek sutkowych. Koronka body jest lekko podszyta tak spełnia swoje zadanie dobrze. Uwielbiam to, że w tym jednym body są różne poziomy przezroczystości. Umieszczenie koronki i wiązanie na szyi również sprawia, że ​​jest to bardzo pochlebny element.

Kolejnym wspaniałym body od Diabolique jest ich charakterystyczne body Laurene . To zdecydowanie moje ulubione body. Mam to zarówno w kolorze czarnym, jak i bordowym i cały czas je noszę! Nigdy nie musiałam nosić biustonosza pod to koronkowe body, ponieważ jest idealnie podszyte i niezwykle wygodne. Body Laurene jest bardziej sexy i świetnie nadaje się na imprezy!

Jeśli chcesz nosić body, ale czujesz się nieswojo, możesz łatwo założyć na nie lekką dżinsową lub skórzaną kurtkę. Możesz również spróbować założyć lekki szalik lub apaszkę, otulając ją piersiami i zapinając paskiem.

Innym łatwym sposobem na uniknięcie koszmarów związanych z brodawkami jest noszenie pasty na brodawki. Nie nosiłam tego osobiście, a to, czy czujesz się komfortowo pod przezroczystym, koronkowym body, zależy od Ciebie. Istnieje wiele wzorów i opcji, ale sugerowałbym, aby trzymać się czegoś prostego, takiego jak czarna pasta pod ciemnym koronkowym body. W wielu okolicznościach może to być uważane za nieodpowiednie, ale jestem pewna, że będzie dobrze na festiwalu muzycznym lub w klubie. Unikałabym noszenia pasty w kolorze skóry, ponieważ wtedy możesz wyglądać, jakby zniknęły twoje sutki. Ale hej, to zależy od Ciebie!

Noszenie biustonosza pod siatecykowym body może być nieco trudne, zwłaszcza jeśli stanik lub body mają już jakiś element dekoracyjny. Chcesz uniknąć zbytniego zderzenia tych dwóch przedmiotów i przepełnienia paskami. Jeśli więc nosisz body z ramiączkami, załóż zwykły trójkątny biustonosz z cienkimi ramiączkami pod spodem. Jeśli twoje body jest gładkie, załóż biustonosz z unikalnymi detalami na pasku pod spodem, jako element wyróżniający! Diabolique to świetna marka produkująca wyraziste biustonosze na ramiączkach, które można nosić pod prześwitującą odzieżą.