Categories Diabolique

Jaki jest najwygodniejszy biustonosz z siatki?

biustonosz siateczkowy

Najwygodniejszy biustonosz siateczkowy to taki, który jest dobrze dopasowany i zapewnia odpowiednią ilość wsparcia. Jeśli szukasz stanika z fiszbinami i ramiączkami, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i wygodę, ale z lekkim wyściełaniem, abyś była damą, i z oddychającą tkaniną, abyś nie miała… Cóż, masz szczęście! Model Laurene jest najlepiej sprzedającym się biustonoszem na fiszbinach na świecie i właśnie wypuścili nową linię biustonoszy bez fiszbin.

Magia nieusztywnianych miseczek

Magia nieusztywnianych miseczek polega na tym, że nawet nie wiesz, że jest w nich wsparcie! Możesz nawet zapomnieć, że masz na sobie biustonosz, ponieważ nie ma tam żadnego wsparcia. Ale jest ku temu powód! Niepodkreślone miseczki stanowią doskonałą platformę do zaprezentowania rewolucyjnej tkaniny Lace.

Dlaczego niektóre biustonosze są wygodniejsze od innych?

Jest wiele powodów, dla których niektóre biustonosze są wygodniejsze od innych. Być może ma to związek z rodzajem użytej tkaniny, sposobem wykonania biustonosza, konstrukcją miseczek, systemem podtrzymywania lub może być spowodowane samym kształtem biustonosza. Jakkolwiek by nie było, oto 5 powodów, dla których Laurene jest wygodniejsza niż inne biustonosze na drutach dostępne obecnie na rynku.

Mocniejsza koronka – koronka w biustonoszu Laurene jest mocniejsza niż w biustonoszach innych marek, dzięki czemu jest on bardziej odpowiedni dla kobiet karmiących piersią lub o większym biuście.

Większe wsparcie – Fiszbiny biustonosza Laurene są wykonane z dwóch warstw silikonu i aksamitu, dzięki czemu zapewniają większe wsparcie i są bardziej usztywnione niż w przypadku innych marek.

Bardziej naturalny kształt – kształt biustonosza jest bardziej zbliżony do miseczki G niż F, dzięki czemu lepiej pasuje do szerokiego grona kobiet.

Łatwość czyszczenia – biustonosz Laurene ma w zestawie poręczną gąbkę, którą możesz użyć do usunięcia plam z mleka i potu.

# Różnica między piersiami do karmienia a zwykłymi piersiami

Jak wspomnieliśmy powyżej, istnieje wiele powodów, dla których Laurene jest bardziej komfortowa niż inne przewodowe staniki dostępne na rynku. Może być tak, że Laurene jest po prostu bardziej dostosowana do piersi karmiących lub że ma mniejsze wsparcie niż inne marki. Jest jednak kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby Laurene była wygodniejsza.

Noś go luźno – Jeśli jesteś prawdziwą mamą karmiącą, możesz chcieć nosić swój biustonosz luźno, ponieważ został on zaprojektowany do noszenia bez stanika. Jeśli wolisz luźniejszy krój, wybierz model dopasowany.

Noś go naturalnie – Jeśli nie jesteś mamą karmiącą, możesz chcieć nosić swój normalny rozmiar, ponieważ został on zaprojektowany do noszenia bez stanika. Jeśli wolisz bardziej ścisłe dopasowanie, wybierz model Unfitted.

Noś go codziennie – Jak już wspomnieliśmy, jeśli jesteś mamą karmiącą, powinnaś nosić Laurene codziennie, ponieważ jest ona przeznaczona do noszenia podczas karmienia piersią. Oznacza to, że powinnaś go nosić zarówno podczas karmienia dziecka, jak i w czasie podróży.

# Porady dotyczące wygodnych biustonoszy z fiszbinami

Jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniego wsparcia dla twojego ciała, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby ułatwić sobie życie.

Pochyl się do przodu – Kiedy siedzisz lub stoisz w pozycji wyprostowanej, twoje plecy są zmuszone pozostać proste, ponieważ twoje ciało próbuje utrzymać cię w pozycji pionowej. Ale kiedy pochylasz się w stronę stołu, automatycznie masz więcej miejsca do zabawy.

Użyj ramienia – Kiedy stoisz lub siedzisz w pozycji wyprostowanej, twoje łopatki są wyrzucone do przodu, co może być bardzo niewygodne. Aby tego uniknąć, użyj drugiego ramienia, aby się podeprzeć, gdy stoisz, lub pochyl się w stronę stołu, gdy siedzisz.

Zegnij kolana – Kiedy kucasz lub pochylasz się, kolana zginają się naturalnie, ponieważ jest to jedyny sposób, aby dostać się pod tobą. Ale kiedy siedzisz, skutecznie zgniatasz kolana razem, co może być bardzo niewygodne. Aby tego uniknąć, usiądź z kolanami wyciągniętymi w kierunku boku.

# Aplikacja

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą kupującą biustonosz po raz pierwszy, czy też doświadczoną użytkowniczką biustonosza, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby jak najlepiej wykorzystać swój nowy biustonosz.

Kupuj mądrze – Jeśli chodzi o zakup nowego biustonosza, chcesz upewnić się, że otrzymujesz właściwy rozmiar. Pamiętaj: rozmiar, który nosisz teraz, jest prawdopodobnie tym samym rozmiarem, który będziesz nosiła w wieku 40 lub 50 lat. Celem jest upewnienie się, że masz wygodny, podtrzymujący i modny biustonosz, który będzie dobrze pasował przez długi czas.

Zainwestuj w dobry sposób pielęgnacji biustonosza – Sposób pielęgnacji biustonosza, o którym mowa w powyższym przewodniku, jest niezbędny dla wszystkich biustonoszy. Nie dotyczy to tylko biustonoszy na drutach; zwykłe biustonosze również wymagają odpowiedniej pielęgnacji. W końcu wilgoć i zużycie to wrogowie każdego stylu biustonosza.

Kupuj bieliznę i biustonosze na fiszbinach w lokalnym domu towarowym – Jeśli szukasz bardziej skromnego, codziennego stylu biustonosza, spróbuj zrobić zakupy w sklepie. Nie tylko będziesz mogła przymierzyć więcej stylów i uzyskać dokładniejszy rozmiar, ale także będziesz mogła wspierać lokalnych sprzedawców detalicznych i jednocześnie oszczędzać pieniądze.

Dbaj o swoje staniki – Choć dobrze jest mieć różne opcje biustonoszy, jeszcze lepiej jest mieć różne rozmiary! Jeśli nosisz 36DD, nie zadowalaj się tylko 32DD; kup sobie również 36DD. I nie zapomnij o sznurowaniu swoich biustonoszy!

# Podsumowanie

Najlepsze przewodowe staniki to te, które są super wygodne, zapewniają odpowiednią ilość wsparcia, są łatwe do czyszczenia i są podszyte. Laurene jest jednym z tych doskonałych przykładów.

Najlepszy biustonosz na drutach to taki, który jest dobrze dopasowany, zapewnia odpowiednią ilość wsparcia, jest łatwy w czyszczeniu i ma podszewkę. Laurene jest jednym z tych doskonałych przykładów.