Categories Diabolique

Rola skórzanych kajdanek

skórzane kajdanki

Skórzane kajdanki są jedną z najstarszych zabawek, sięgającą aż do lat 80-tych XIX wieku. Skórzane kajdanki zbudowane są ze skórzanego lub winylowego paska i metalowego pierścienia. Metalowy pierścień może być dowolnym metalem, zwykle, ale nie zawsze, będąc niealergicznym. Skórzane pasy są popularne, ponieważ są powszechnie dostępne i łatwe do uzyskania. Gdy pas skórzany jest stosowany jako środek krępujący, spełnia dwie funkcje. Po pierwsze, działa jako ograniczenie, uniemożliwiając chwytanie rzeczy rękami. Po drugie, może być używany jako zabawka seksualna, stymulując gruczoł prostaty i sprawiając, że bielizna jest mokra.

Rodzaje dostępnych skórzanych kajdanek

Istnieje wiele rodzajów dostępnych skórzanych kajdanek, z których każdy ma swoje unikalne zalety i wady.

Jak wybrać idealną parę skórzanych kajdanek

Podczas zakupów skórzanych kajdanek, będziesz chciał się upewnić, że kupujesz odpowiedni rozmiar. Najczęściej spotykane rozmiary dla mężczyzn to średni, duży i bardzo duży. Dla kobiet najczęstszym rozmiarem jest mały, średni lub duży. Nie pozwól, aby rozmiar mankietu powstrzymał Cię przed wypróbowaniem innych rodzajów mankietów. Prawdopodobnie skończysz z większym problemem, jeśli nie przymierzysz ich w sklepie.

Jeśli chodzi o wybór idealnej pary skórzanych kajdanek, chcesz czegoś, co sprawi, że twoje ręce będą wyglądać ładnie. Nie chcesz również, aby były tak ciasne, że rozwijasz modzele i twoja skóra zaczyna boleć. Ideałem jest coś pośrodku – nie za ciasne, ale też nie za luźne.

Środki ostrożności podczas używania skórzanych kajdanek

Nie musisz być lekarzem, żeby wiedzieć, że noszenie luźnych skórzanych kajdanek może być problemem. Jeśli masz wrażliwą skórę lub stan, który powoduje egzemę, może to być bardzo bolesne. A jeśli masz historię alergii, możesz skończyć rozwijając poważną wysypkę skórną jako efekt uboczny.

Na szczęście istnieją środki ostrożności, które możesz podjąć, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia takiej sytuacji. Upewnij się, że testujesz skórę bez wysypki przed, w trakcie i po zabawie. Umyj dokładnie ręce po zabawie ze skórą. Używaj lubrykantu podczas penetracji tkanki mięśniowej. A jeśli zamierzasz używać pasa, wybierz model z szerszym pasem, aby równomiernie rozkładał nacisk.

Komunikacja i zgoda w grze w przewadze

Nie wstydź się zapytać partnera, czy chce coś zrobić. Zgoda jest podstawą każdej aktywności seksualnej i chcesz mieć pewność, że oboje rozumiecie logistykę i korzyści płynące z każdego scenariusza.

Jeśli twój partner chce spróbować czegoś nowego, zapytaj go, co myśli. Nie bój się zapytać partnera, czy chce coś zrobić, czy nie, i bądź realistą w kwestii tego, czego chcesz i potrzebujesz.

Jeśli nie jesteś pewien, czy twój partner jest wygodny z pewnym scenariuszem, porozmawiaj z nimi. Pamiętaj, aby dać im znać, jak się czujesz i czego chcesz w przyszłości.

Scenariusze gier siłowych ze skórzanymi kajdankami

Bondage i dyscyplina – Dla niektórych ludzi bycie związanym i klapsem jest wyłącznikiem. Jeśli tak jest w twoim przypadku, to uległy Dominator może cię wyłączyć. W takich sytuacjach, wiązany zestaw skórzanych kajdanek może być bardzo skutecznym i pozytywnym dodatkiem do waszej relacji seksualnej.

Bondage i dyscyplina top-down – W tych sytuacjach to Ty jesteś Dominatorem. Ty decydujesz co się dzieje, kto i jak. Możesz chcieć związać swoją uległą, dać jej klapsa lub dać jej baty. Skórzane kajdanki mogą być również używane do innych form dyscypliny, takich jak szkolenie psa, aby siedział/leżał lub przyjmował polecenia.

Rope bondage – Jest to styl bondage, który pochodzi z czasów wiktoriańskich. Dom/sub może być związany linami i zawieszony na suficie lub innej ścianie. To może być zabawa (i jest mniej bolesne niż bycie zawieszonym za nogi), ale nie jest zalecane do długotrwałego stosowania.

Klaps – Jest to forma kary cielesnej, która sięga 1600 roku. Nadal jest używana przez wielu współczesnych Dominatorów jako sposób na przełamanie powszechnych błędnych przekonań na temat tej praktyki. Najlepiej jest używać floggera lub łopatki, które są przeznaczone do tego celu.

Korzyści z używania skórzanych kajdanek

Zwiększona namiętność – Skórzane kajdanki są przeznaczone do noszenia przez dłuższy czas, więc kiedy sparujesz je z nowym partnerem, naprawdę ponownie pobudzasz życie seksualne. Jest to szczególnie ważne podczas relacji na odległość, gdzie jedna osoba może być na długoterminowej podróży, a druga może być w domu ze swoim kotkiem.

Lepsza komunikacja – Komunikacja jest zawsze ważna w każdym związku, ale szczególnie w sypialni. Podczas gdy oboje jesteście zrelaksowani, skupieni na chwili i prawdopodobnie napaleni, możecie zacząć rozpakowywać to, o czym naprawdę jest wasz związek.

Lepsze zdrowie – Regularne ćwiczenia i zdrowe odżywianie są ważnymi elementami każdego związku, ale szczególnie, jeśli chodzi o seks. Ćwiczenia mogą pomóc w zapobieganiu chorobom serca i niektórym nowotworom, podczas gdy dobre odżywianie może pomóc zbudować mięśnie i utrzymać uczucie siły i zdrowia.

Więcej zabawy – Skórzane mankiety są znane ze swojej zabawnej i figlarnej natury, która naprawdę wydobywa zabawę w seksie. Możesz odkryć, że lubisz je nosić przez dłuższy czas lub że noszenie ich na nowe i różne sposoby sprawia, że chcesz spróbować nowych rzeczy.

Jak włączyć skórzane kajdanki do swojego życia seksualnego

Jeśli jesteś w grze już jakiś czas i lubisz nosić skórzane kajdanki, być może zastanawiasz się, jak możesz je włączyć do swojego życia seksualnego. Oto kilka pomysłów:

Spędzaj więcej czasu w siodle – Tradycyjnie mankiety były noszone podczas zabawy, ale mogą być również noszone podczas codziennego życia. Jeśli nie nosisz ich, gdy jesteś w pracy, tracisz wiele przyjemności.

Spróbuj nowych doświadczeń – Skórzane mankiety są naturalne, jeśli chodzi o dodanie różnorodności i nowości do twojego życia seksualnego. Wypróbuj nowe pozycje, baw się z partnerem na nowe sposoby i odkryj nowe rodzaje zabaw.

Wyraź siebie – Nie ma dwóch takich samych osób, więc nie krępuj się wyrażać siebie w dowolny sposób.

Zakończenie

Kiedy już opanujesz noszenie i używanie skórzanych kajdanek, jesteś gotowy, aby przejść do następnego kroku w swojej podróży ku samorealizacji: ukończenia. Jest to bardzo erotyczna część zabawy , a skórzany mankiet jest niezbędną częścią