Categories Diabolique

Psychologia stojąca za bielizną i pewnością siebie

KOMPLET BIELIZNY KORONKOWEJ

Jedną z rzeczy, która czyni nas ludźmi, jest nasze poczucie pewności siebie. Wszyscy mamy je w różnym stopniu, ale dla niektórych z nas jest to ciągła walka. Podczas gdy niektórzy mogą mieć trudności z poczuciem pewności siebie we własnej skórze, noszenie pięknej bielizny może pomóc Ci poczuć się swobodnie ze swoim ciałem. Choć pewność siebie jest trudną cechą do kultywowania, jest ona zdecydowanie możliwa do osiągnięcia. Kiedy nosisz odpowiedni zestaw bielizny, możesz poczuć się naturalnie, a nawet poczuć się tak, jakbyś otrzymała pozwolenie na odczuwanie tego, co czujesz.

Innym powodem, dla którego koronkowy komplet bielizny może zwiększyć Twoją pewność siebie jest to, że sprawia, że czujesz się seksowna i ładna. Prawdopodobnie wiesz już, że noszenie bielizny to świetny sposób, aby poczuć się ładnie i pewnie, ale jak się czujesz? SEKSOWNA? PRETTY? Odpowiedź jest całkiem spora i jedno i drugie. Koronkowy komplet bielizny może sprawić, że poczujesz się zarówno seksownie, jak i ładnie, dzięki czemu poczujesz się pewnie i pięknie wewnątrz i na zewnątrz. To jedno, aby nosić go podczas bycia seksualnym, ale to coś zupełnie innego, aby nosić go podczas bycia pewnym siebie i atrakcyjnym.

Bądźmy szczerzy: w noszeniu bielizny nie chodzi tylko o wygląd, ale także o pewność siebie. To pewność siebie, która wynika z noszenia odpowiednich elementów i poczucia się pewnie we własnej skórze. Ponadto, pewność siebie występuje w wielu formach, więc noszenie bielizny to nie tylko uczucie seksowności i pewności siebie, ale także wygląd i samopoczucie.

Korzyści z noszenia pięknej bielizny dla siebie

Teraz, gdy rozwialiśmy niektóre z błędnych przekonań na temat noszenia bielizny, możemy przejść do sedna sprawy. Poniżej przedstawiamy korzyści z noszenia pięknej bielizny dla siebie:

Sprawia, że czujesz się dobrze: Noszenie bielizny sprawia, że czujesz się dobrze z dwóch powodów. Po pierwsze, sprawia, że czujesz się seksownie i ładnie, co zwiększy Twoją samoocenę i sprawi, że poczujesz się pewnie. A po drugie, daje ci zastrzyk endorfin, co sprawia, że czujesz się szczęśliwa i zrelaksowana.

Zwiększa Twoją pewność siebie: Noszenie pięknej bielizny może sprawić, że poczujesz się pewnie, ponieważ daje pewność siebie, wiedząc, że wyglądasz w niej dobrze i że czujesz się w niej również dobrze.

Pomaga w samoocenie: Kiedy czujesz się dobrze we własnej skórze, mniej prawdopodobne jest, że poczujesz się niepewnie i mniej prawdopodobne jest, że będziesz rzęzić na innych tylko dlatego, że wyglądają źle.

Zabawa w noszenie: Jeśli uwielbiasz nosić ubrania, które są ozdobione i flirty, to koronkowy zestaw bielizny sprawi, że poczujesz się fantazyjnie i wyrafinowanie.

Wspiera zdrowszy obraz ciała: Wszyscy mamy w głowie obraz tego, jaki jest idealny typ ciała, a kiedy nie czujemy się dobrze w tym obrazie, może to prowadzić do niezdrowego jedzenia i nawyków.

Zwiększa piękno snu: Wraz z wiekiem nasze włosy stają się grubsze i bardziej szorstkie, a to może prowadzić do mniejszej ilości snu. Noszenie zestawu koronkowej bielizny może pomóc Ci poczuć się młodo i pięknie ponownie.

Boosts pewność siebie jeszcze bardziej: Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale noszenie koronkowego kompletu bielizny może spowodować, że następnego dnia poczujesz się jeszcze bardziej pewna siebie. To jak magiczny eliksir: zakładasz go i bum, czujesz się jeszcze bardziej seksowna i pewna siebie.

Jak dobrze dopasowany komplet bielizny może poprawić twój obraz ciała

Wszyscy słyszeliśmy powiedzenie „location, location, location”, prawda? Cóż, to samo można powiedzieć o sypialni. Twoja sypialnia jest najważniejszą lokalizacją w twoim domu, i jest to ten, który dostaje najmniej miłości i opieki. Twoja sypialnia powinna być nie tylko piękna i schludna, ale również wydajna i funkcjonalna. Jeśli Twoja sypialnia nie wygląda fizycznie lub nie czuje się wystarczająco dobrze, może to wpłynąć na sposób, w jaki czujesz się o sobie wewnątrz i na zewnątrz. Kiedy Twoja sypialnia jest słabej jakości, może się to pokazać również w inny sposób.

Nadmierne spanie: Spanie w nieumytym łóżku lub spędzanie dużej ilości czasu w samochodzie lub samolocie może sprawić, że poczujesz się zmęczony i niezmotywowany następnego dnia. Z tego powodu możesz próbować zwiększyć swoją energię poprzez zażycie tabletki nasennej lub pójście na długi spacer. Ale te działania prawdopodobnie sprawią, że poczujesz się jeszcze bardziej zmęczony, a zatem mniej energiczny.

Złe nawyki żywieniowe: Zły obraz ciała może prowadzić do złych nawyków żywieniowych, które mogą spowolnić twój metabolizm i sprawić, że przytyjesz. Z tego powodu możesz czuć się źle ze sobą nawet wtedy, gdy przez cały dzień nic nie jadłaś.

Znaczenie inwestowania w wysokiej jakości bieliznę

Jedną z najważniejszych rzeczy, jakie możesz zrobić dla swojej samooceny, jest zainwestowanie w wysokiej jakości bieliznę. Jeśli chodzi o budowanie pewności siebie i poczucia własnej wartości, bielizna nie jest pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl. Ale noszenie odpowiedniego zestawu bielizny może zrobić ogromną różnicę.

Dobrze dopasowany zestaw bielizny może pomóc Ci poczuć się pewniej zarówno na parkiecie, jak i poza nim. Kiedy masz odpowiednią bieliznę, czujesz się seksownie i pewnie, gdy masz je na sobie. Daje to impuls endorfin, co sprawia, że czujesz się szczęśliwy i zrelaksowany.

Na przykład, jeśli zwykle nosisz średnie majtki, możesz zdecydować się na zakup większego rozmiaru, aby poczuć się pewniej, ale może to wyglądać źle na twoim ciele. Lepiej być bezpiecznym niż żałować i kupić najpierw mniejszą parę majtek, aby móc je przymierzyć przed zakupem większego rozmiaru.

Jak wszyscy wiemy, piękna bielizna nie jest tylko na specjalne okazje: może być również świetnym sposobem na wywarcie wpływu w życiu codziennym. Czy to do pracy, czy do szkoły, ubranie się w seksowny komplet bielizny może podnieść Twoją samoocenę i sprawić, że poczujesz się pewnie i atrakcyjnie.

Różne rodzaje bielizny i które z nich pasują do Twojego typu ciała

Jak już wspomnieliśmy, istnieje wiele różnych typów bielizny i przekonasz się, że większość z nich działa dla różnych typów ciała. Oto kilka przykładów:

Zwykła bielizna: Najczęstszy typ bielizny, jest to zazwyczaj najbardziej chłonny typ bielizny i zwykle wykonany jest z bawełny lub spandexu.

bielizna lettermen: Są to bielizna, którą mężczyźni noszą na imprezy i tańce, i zwykle są one wykonane z rozciągliwej tkaniny.

bielizna ciążowa: To jest zwykle noszone przez kobiety w ciąży, i jest wykonana z bawełny, elastanu i elastycznego elastanu.

przypinane majtki: Są to świetne rozwiązanie, gdy jesteś w ruchu, i są noszone pod normalną bielizną.

Jak kupować bieliznę i znaleźć idealne dopasowanie

Jeśli chodzi o zakupy bielizny, będziesz chciała znaleźć idealny zestaw dla siebie. Noszenie niewłaściwego stylu majtek może sprawić, że poczujesz się niepewnie, a nawet mogą one spowodować rozstępy! Dlatego na początek zmierz się: usiądź w pozycji, w której będziesz nosić swoje majtki i na podstawie pomiarów znajdź swój idealny rozmiar. Nie zapomnij kupić majtek w wielokrotności tego rozmiaru.

Następnie znajdź sklep, który ma dobrą politykę zwrotów: nie chcesz iść do sklepu z nastawieniem „Nie obchodzi mnie, czy znajdę odpowiedni rozmiar, wezmę tylko to, czego potrzebuję i wyjdę”. Niektóre sklepy nie mają w ogóle polityki zwrotów, co jest jeszcze gorsze.

Najlepsze marki bielizny, aby zwiększyć pewność siebie

Jeśli nadal nie jesteś pewien, które marki wybrać, zawsze możesz poprosić przyjaciela, aby pomógł Ci posortować opcje i polecić najlepsze opcje dla Ciebie. Niektóre z najlepszych marek, aby zwiększyć pewność siebie to:

Laurene

Diabolique

Bossino