Komplet bielizny

Jak ten trend w bieliźnie uszczęśliwił mnie w dziwny sposób

Bez wątpienia bielizna jest tak osobistym tematem, szczególnie jeśli chodzi o preferencje i kupowanie odpowiedniego stylu i dopasowania. Jeśli jesteś podobna do mnie, prawdopodobnie masz jeden lub dwa staniki, które nosisz w kółko, a potem wybór bielizny na zmianę. Aby przetestować niektóre z najpopularniejszych trendów w bieliźnie w tym sezonie, Zamieniłam moje podstawowe biustonosze w kolorze czerwonym na urocze komplety biustonoszy i majteczek, ponieważ, jak wspomnieliśmy wcześniej w tym roku, pasujące komplety bielizny to obecnie jeden z największych trendów w bieliźnie. Co oznacza również, że podczas tego eksperymentu miałem wiele marek do zbadania.

Co się stanie, gdy zamienisz zużyty stanik na ładny komplet bielizny? Żeby było jasne, w żadnym wypadku nie sugeruję, że ta aktualizacja bielizny zmienia moje życie (lub jest konieczna), ale dla mnie ta zamiana sprawiła, że ​​jestem znacznie szczęśliwsza, więc pomyślałam, dlaczego nie podzielić się nieco głupią wskazówką? Nie tylko byłam naprawdę w szczęśliwszym nastroju, ale dodatkowe dwie do trzech minut, które poświęciłam sobie rano na podjęcie decyzji, który ładny zestaw do noszenia (choć trywialny) była świetnym przypomnieniem, aby zwolnić i zawsze znaleźć czas, aby poczuć najlepiej jak potrafisz. Ten szacunek niósł się przez cały dzień i utrwalił znaczenie znalezienia czasu dla siebie, aby nadać ton swojemu dniu. Niezależnie od tego, czy oznacza to spędzanie większej ilości czasu na włosach przed pracą, czy wydzielenie czasu na ugotowanie sobie śniadania, jest to ważne i działa.

Będę pierwszą, która przyzna, że ​​to niewielka zamiana i najdalsza rzecz od zmiany życia, ale dodatkowy wysiłek, jaki włożyłam w wybór bielizny, dodał mojej ogólnej pewności siebie. Aby upewnić się, że go nie zgubiłam i nie byłam sama, skontaktowałam się z założycielem Diabolique, aby porozmawiać o teorii, a on zgodził się: „Bielizna to pierwsza rzecz, którą wkładasz, zwłaszcza jeśli się ubierasz przed lustrem. Jest coś psychologicznego w zakładaniu świetnego zestawu, który sprawia, że ​​czujesz się bardziej złożona, pewna siebie i często bardziej seksowna — nawet jeśli nikt inny nie widzi, to tak, że mam to; zapowiada się dobry dzień ” – dodał. Chcesz spróbować? Ułatwiłam ci to i kupiłam poniżej najlepiej pasujące zestawy biustonoszy i bielizny.

Chociaż ta zmiana w wyborze bielizny sprawiła, że ​​jestem szczęśliwsza, istnieją inne (modne) sposoby na zwiększenie twojego szczęścia i pewności siebie, takie jak te radosne zakupy .