Majtki z wycięciem

Dzisiejsze majtki z wycięciem są dostępne w wielu stylach i mają kilka funkcji. Więc jakie są najlepsze style dla twojego typu pupy?

Oto pomoc. Najpierw szybki przegląd sylwetek majtek. Zaczynając od największego zakrycia, są majtki damskie. Siedzą w naturalnej talii tuż pod pępkiem. Ich otwory na nogi podążają za naturalnym zgięciem górnej części uda, a następnie wokół i pod tylnymi policzkami, zapewniając pełne pokrycie pleców, które może wyglądać niewidocznie pod ubraniem.

Majtki z wysokim cięciem, zwane również krojem francuskim – mają dłuższą i wyższą nogawkę, aby uzyskać bardziej pochlebny wygląd. Figi o wysokim kroju z bocznymi szwami wysuniętymi bardziej do przodu w pobliżu środkowej przedniej części nogawki zapewnią również pełną osłonę pleców. Bez tych szwów pokrycie pleców jest zmniejszone.

Szorty mają niższą talię ze średnim stanem i kwadratową nogawkę, która opada poniżej policzków z tyłu. Krawędzie nogawek zwykle nie są poddawane obróbce, więc mogą się łatwo rozciągać, pozostając prawie niewidocznymi pod dopasowanymi ubraniami.

Hipster to figi z niższą talią, które można schować pod dzisiejszymi spodniami z niższym stanem.

Bikini ma niższą talię niż biodrówki i nieco wyżej wycięte nogawki, dzięki czemu umiarkowanie zakrywa plecy i cieńsze boki.

Styl Tanga to środek pomiędzy bikini a stringami. Nogi są przycięte, aby utworzyć kąt 45 stopni w poprzek tylnych policzków. A stringi mają minimalną osłonę boków i pleców. Jest nisko osadzony w talii i może mieć z tyłu wzór „ogon wieloryba”.

Majtki damskie występują w kilku kształtach, a dla każdego z nich są specyficzne rozwiązania, aby uzyskać idealne i wygodne dopasowanie.

Kobiety z płaskimi lub minimalnymi dołkami powinny unikać majtek z wysokimi stanem. Bez wystarczającej ilości miąższu z tyłu, ten styl majtek ma tendencję do podjeżdżania z tyłu, tworząc klin. Unikaj również stylizacji majtek z marszczeniem wzdłuż tylnych krawędzi. Ich pełnia będzie dla ciebie zbyt duża i może powodować zmarszczki. Zamiast tego, zadziorne zakrycie pleców będzie na tobie wyglądało świetnie i dałoby złudzenie, że masz więcej pośladków. Lepiej pasują również figi bez gumki wszytej wzdłuż brzegów. Rozważ szorty i bikini. Tangas i stringi to również świetny wybór. A Diabolique oferuje wyściełane majtki, jeśli chcesz powiększyć swój tył.

Z kolei kobiety z obwisłymi lub nisko zwisającymi dołem powinny omijać sylwetki majtek z mniejszym zakryciem pleców – niskie figi będą po prostu wystawać spod tych fasonów, tworząc widoczne poziome linie majteczkowe, które przecinają je na pół. Ich boczny kąt rzadko schodzi wystarczająco daleko w tył, aby zapewnić osłonę. Zamiast tego najlepiej sprawdzą się modele ze znacznym pokryciem pleców, takie jak figi, szorty i biodrówki, lub bikini bez boków o wysokim kroju. Ich otwory na nogi ładnie wsuną się i mogą pomóc w ich podniesieniu. W Diabolique dostępne są również majtki unoszące dół, które można znaleźć w naszym dziale bielizny modelującej. Oczywiście ty też możesz założyć stringi. Nie zapewni jednak żadnego podparcia.

„Dna bąbelkowe” to pełne i okrągłe dna. Wyzwanie polega na tym, że z tyłu potrzeba więcej materiału. Tak więc, w przypadku majtek typu bubble w typowych majteczkach przód majtek będzie ściągnięty w dół i do tyłu, co spowoduje niższą talię z przodu i niewygodne i niedokończone dopasowanie z tyłu. Majtki z wysokim wycięciem na nogawkach nie zapewnią dobrego okrycia pleców i mogą wpełzać do środka. Istnieje jednak kilka rozwiązań majtek dla tego typu. Najpierw zastanów się nad zwiększeniem rozmiaru majtek, aby uzyskać więcej osłony z tyłu. Majtki z tylnym szwem pośrodku dodają konturu i zapobiegają efektowi „uni-bottom”. Niektóre tylne szwy mają również marszczenie, które ładnie uzupełnia ten typ. Bezczelne kroje niczym tanga dodają Ci seksownej sylwetki bez ściągania. Szorty zapewniają dobre zakrycie pleców i dopasowanie, ponieważ zwykle mają tylny szew i wewnętrzny szew. A majtki, które są naprawdę rozciągliwe w 4 kierunkach, mogą się rozciągać, aby zapewnić bardziej spersonalizowane dopasowanie. Stringi oczywiście będą pasować, bo nie ma do nich tyłu.

Kobiety z pełnymi udami i pełnymi pośladkami najlepiej nadają się w majtkach z wycięciami. Czemu? Ponieważ otwór na nogę jest większy, więc będzie mniej wiązania wokół ud. I zwróć szczególną uwagę na wykończenie wokół otworów na nogi. Staraj się unikać majtek, w których wzdłuż brzegów wszyta jest gumka – ten zabieg ma tendencję do wiązania się wokół większych ud. Zamiast tego szukaj rozciągliwych koronek i otworów na nogi bez żadnych elastycznych zabiegów, takich jak laserowo wycinane krawędzie. Te wykończenia są mniej wiążące i nie wcinają się w uda. Wreszcie, majtki z pełnym zakryciem sprawią, że Twoje pośladki będą wyglądać na większe. Szorty, bikini i modele tanga będą wyglądać zadziornie i seksownie, jednocześnie dając złudzenie, że pupa jest mniejsza. A najlepiej dopasowane style stringów to te z przodem w kształcie litery V.

Oto kilka końcowych punktów dotyczących majtek.

Figi o pełnym kroju to absolutnie najwygodniejsza sylwetka i świetny wybór pod spódnice. I nie wyglądają już jak „majtki babci”. Teraz są dostępne w elastycznych sznurowadłach z pięknymi detalami. Wiele z nich obejmuje kontrolę brzucha, aby zapewnić gładkość i kontrolę.

Są teraz majtki treningowe. Wykonane z wydajnych materiałów, które odprowadzają wilgoć, zapewniają chłód i suchość, zapewniając jednocześnie wsparcie i skromność pod spodenkami treningowymi i legginsami.

Nowe tkaniny, które odprowadzają wilgoć z ciała i oddychają, sprawiły, że noszenie bielizny wykonanej w 100% z bawełny stało się przestarzałe, aby zapobiec uwięzieniu wilgoci. A te nowe, wydajne tkaniny są mocniejsze, gładsze, cieńsze, bardziej miękkie i lepiej zachowują swój kształt niż majtki całkowicie bawełniane. Prawie wszystkie majtki dostępne na rynku mają bawełnianą podszewkę w kroku. Jeśli nie, zwracamy na to uwagę w Diabolique.

Wreszcie, największym błędem wielu kobiet jest sposób, w jaki zakładają majtki i stringi. Podciągają je jak spodnie, a przez to podciągają je zbyt wysoko. Majtki powinny być umieszczone na ciele, upewniając się, że talia spoczywa we właściwym miejscu, a plecy są ściągnięte w dół tam, gdzie powinny. To samo dotyczy stringów – upewnij się, że pasek jest nisko osadzony, tak jak został zaprojektowany. We właściwym miejscu to przerażające uczucie nici dentystycznej znika. Zrób to dobrze, a zrezygnujesz z ciągłego dostosowywania się i dyskomfortu.